Nahoru

Kontakty

Mezinárodní koordinační centrum

Organizer

  Opletalova 55
110 00 Praha 1
Česká republika
Telefon 224 213 905,
224 234 274, 224 236 506
Fax 224 218 312, 224 235 033
E-mail
GPS 50°5‘11.72“ N, 14°26‘5.25“ E

 

Venue

  PVA EXPO PRAHA
Beranových 667
190 00 Praha 9 - Letňany
Česká republika
GPS 50°7’41.662"N, 14°30’51.679"E

 

Kontaktní místo Brno

ARMY-STORE
Jezuitská 5, 602 00 Brno
Česká republika
GPS 49°11'49.341"N, 16°36'35.391"E

 


Vedení projektu

Daniel Kočí

Daniel Kočí

Generální ředitel
Phone +420277007760
dan@natoexhibition.org

CZE GBR RUS

Adam Drnek

Adam Drnek

Výkonný ředitel
Phone +420277010666
adam@natoexhibition.org

CZE GBR

Pavel Zelenka

Pavel Zelenka

Ředitel pro zahraniční vztahy
Phone +420277010671
zelenka@natoexhibition.org

CZE GBR

Jiří Štirba pplk. (v.v.)

Jiří Štirba

Programový ředitel
Phone +420224218403
stirba@natoexhibition.org

CZE GBR POL

František Kočí

František Kočí

Ředitel pro vnitřní vztahy
Phone +420277007762
koci@natoexhibition.org

CZE GBR DEU RUS

Jaroslav Dienstbier brig. gen. (v.v.)

Jaroslav Dienstbier

Ředitel sekce kybernetiky
Phone +420277010663
dienstbier@natoexhibition.org

CZE GBR

Vojenští a bezpečnostní poradci

Ivo Zbořil genmjr. (v.v.)

Ivo Zbořil

Vojenský poradce
Phone +420224218403
zboril@natoexhibition.org

CZE GBR RUS

Christopher McKeating

Christopher McKeating M.Litt

Britský vojenský poradce, zahraniční kancelář FFF, Londýn
Phone +447935875070
mckeating@natoexhibition.org

GBR

Kontaktní tým pro účastníky

Martina Navrátilová

Martina Navrátilová

Manažer projektu
Phone +420602221864
martina@natoexhibition.org

CZE GBR

Silvie Purmová

Silvie Purmová

Manažer výstavních expozic
Phone +420778540862
silvie@natoexhibition.org

CZE GBR DEU

Marcela Marková

Marcela Marková

Manažer výstavních expozic
Phone +420277010664
marcela@natoexhibition.org

CZE GBR

Marina Yakovleva

Marina Yakovleva

Manažer pro ruskojazyčné trhy
Phone +420224236506
marina@natoexhibition.org

CZE GBR RUS

Veronika Janůrková

Veronika Janůrková

Manažer a koordinátor akcí
Phone +420277007763
janurkova@natoexhibition.org

CZE GBR

Vendula Kučerová

Vendula Kučerová

Programový manažer
Phone +420277007761
vendula@natoexhibition.org

CZE GBR

Kateřina Pešková

Kateřina Pešková

Asistentka projektu
Phone +420224237032
katka@natoexhibition.org

CZE GBR ESP

Tereza Kočová

Tereza Kočová

Asistentka projektu
Phone +420222244526
kocova@natoexhibition.org

CZE GBR

Iveta Kofroňová

Iveta Kofroňová

Asistentka projektu
Phone +420277010662
iveta@natoexhibition.org

CZE

Marketing a PR

Olga Pešková

Olga Pešková

Manažer médií a PR
Phone +420277010660
peskova@natoexhibition.org

CZE GBR

Jindřich Jirásek

Jindřich Jirásek

Specialista marketingu
Phone +420277010663
jirasek@natoexhibition.org

CZE GBR DEU RUS

Technická podpora

Petr Jirásek

Petr Jirásek

Manažer služeb
Phone +420277010668
petrj@natoexhibition.org

CZE GBR

Josef Šumbera

Josef Šumbera

Stavba expozic
Phone +420778540863
josef@natoexhibition.org

CZE GBR

Účetní oddělení

Dagmar Barešová

Dagmar Barešová

Vedoucí oddělení
Phone +420 277 010 669
baresova@natoexhibition.org

CZE GBR

Martina Radová

Martina Radová

Účetní
Phone +420 277 010 670
radova@natoexhibition.org

CZE

Grafické oddělení

David Vlček

David Vlček

Vedoucí grafického oddělení
Phone +420 221 602 333
vlcek@natoexhibition.org

CZE

Josef Vokněr

Josef Vokněr

Vývoj webových aplikací
Phone +420 221 602 333
vokner@natoexhibition.org

CZE GBR RUS